Pokoje w Jastrzębiej Górze, nad morzem

Dla Państwa komfortu wyposażyliśmy każdy pokój w następujące urządzenia:





  • lodówka




  • DVD z dostępem do bezpłatnej wypożyczalni




  • Specjalnie dla wypoczywających pań przygotowaliśmy wygodną toaletkę z lustrem.




  • ekskluzywna wełniana wykładzina




  • W dwuosobowych pokojach znajdują się również przydatne stoliki




  • Gdy macie Państwo ochotę na kawę czy herbatę wystarczy włączyć czajnik.




  • Gdy chcemy posłuchać muzyki możemy włączyć radio.




  • Swoje kosztowności, które zabraliście Państwo na wypoczynek, możecie bezpiecznie złożyć w pokojowym sejfie.




  • Pomyśleliśmy również o bezpieczeństwie Państwa wypoczynku. Dlatego każdy pokój wyposażony jest w czujkę przeciwpożarową. W razie jej uaktywnienia zawiadamiana jest straż pożarna. Dlatego z tego powodu w pokojach nie wolno palić :( Palić można w łazienkach, gdzie po włączeniu światła załącza się wentylacja.




  • Apartamenty posiadają klimatyzatory, sprzyjające zachowaniu odpowiedniej temperatury, oraz wilgotności powietrza.




  • Obszerne łazienki w pokojach posiadają prysznice. Apartamenty i pokoje studio wyposażone są w wygodne wanny (w apartamentach - wanny z hydromasażem).




  • Bardzo duży nacisk kładziemy na zachowanie czystości. Każda łazienka posiada zestaw renomowanej firmy Geberit, którego pokrywa muszli pokryta jest trwałą warstwą związków srebra, stwarzającą barierę dla rozwoju bakterii i drobnoustrojów.




  • Każda łazienka wyposażona jest również w grube i mięciutkie ręczniki hotelowe HOTEL HIGH - dedykowane dla **** hotelu.

Sądzimy że przygotowane dla Państwa atrakcje pozwolą Państwu dobrze wypocząć a obecność w tak wyjątkowej okolicy poprawi Państwu znacząco samopoczucie i doda sił do dalszych działań.

Serdecznie zapraszamy!


Valid HTML 4.01 Transitional © 2006 - 2010 euroNetmark.com   Noclegi Polska